Hakkımızda

Firmamız, 2001 yılında Kars Kaşarı ve beyaz peynir alım satımıyla ticaret hayatına başlamıştır.

2010'lu yılların başında Kars kaşarı ve tereyağı üretimine yönelmiştir. 2010-2018 yılları arasında, ürünlerin perakende satışı yapılmayıp, ürünler ülkemizin değişik yerlerine toptan satış ile devam etmiştir.

Firmamız, 2019 yılında Bursa İnegöl(Ankara) Yolu üzerinde olan üretim fabrikamıza taşınmıştır. Süt alım ve üretim ünitemizle beraber, makine ve ekipmanların modernize edilerek yenilenmesiyle daha hijyenik, daha kaliteli kaşar peyniri, tereyağ ve krema üretimine devam etmektedir. 

Mağazamızda ağırlıklı olarak eski ve yeni kaşar, tereyağı, tulum peyniri, çeçil peyniri, lor peyniri üretilmesinin yanı sıra, Kars'ta üretilip soğuk hava depolarımızda olgunlaştırılarak paketleme işlemleri yapılan ürünlerimiz de bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizi perakende satış ile yurdun her yerine anlaşmalı kargo ile veya Bursa'nın ilçelerine kendi servisimizle birinci elden ulaştırmaktayız.

Vizyonumuz

Üretimlerimizin uzun vadede yöresel ve ulusal anlamda belirli bir kalite ve markayı meydana getirip ülke ekonomisine sağlıklı, kaliteli, yerli ürünlerin kalitesini üst düzeye çıkarmak. 

Misyonumuz

Sloganımız olan, "lezzet diyarı" ile gelecek nesillere sağlıklı, doğal ürünler bırakmak.